Kraków, os.ZŁOTEGO WIEKU 92

Pętla autobusowa Mistrzejowcice

Zadzwoń do NAS

tel. +48 515 359 507

TARASOWE, BALKONOWE, BOCZNE ORAZ MARKIZY REKLAMOWE

 

Markizy są stosowane do osłaniania dużych powierzchni tarasowych, balkonowych bądź ogrodowych. Stosowane w nich materiały wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenia nie wnikają w strukturę tkanin. W standardzie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną tkanin do markiz wzorzystych jak i jednobarwnych.

 

Na specjalne zamówienie wykonujemy również markizy reklamowe. Poprzez umieszczenie na markizie dowolnego nadruku staje się ona wspaniałym nośnikiem reklamy firmy lub instytucji.

Konstrukcje wykonane są z aluminium lakierowanego na kolor biały we wszystkich modelach, a ponadto wybrane modele dostępne są również w kolorach: beżowy, brązowy, grafitowy, srebrny.

 

W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę markiz, także w pół-kasetach, kasetach pełnych, balkonowych oraz bocznych.
Alisa (V-1300), Blanca (V-1500), Benita (V-1000), Carmen (V-2500), Elodia (V-2000), Gracia (V-3430), Jovita (V-3500), Antonia (V-3000), Perla (V-6100), Rosita (V-1800), Caduta, Italia.

Czujnik wiatrowo-słoneczny zapewni komfort i bezpieczeństwo. Nie musisz pamiętać o zamykaniu i otwieraniu markizy. zrobi to za Ciebie czujnik wiatrowo-słoneczny. Elementy wyłącznie od najlepszych dostawców.