DAMROL oferuje pełną gamę asortymentu typu żaluzje, rolety, markizy, moskitiery jak i fachowe doradztwo oraz darmowy pomiar u klienta. Nasza siedziba mieści się w Krakowie Bieńczyce.

Lat doświadczenia

Zamontowanych rolet

Lata gwarancji

Niezadowolonych klientów

Markizy

Markizy

Markizy tarasowe, balkonowe, boczne oraz reklamowe. Stosowane do osłaniania powierzchni tarasowych bądź ogrodowych. Materiały stosowane w markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej teflonem.

Plisy

Plisy

Żaluzje plisowane to doskonałe rozwiązanie dla biur, mieszkań oraz każdego okna nawet o nietypowych kształtach i rozmiarach. Bogata kolorystyka ( ponad 150 tkanin w kolekcji ) oraz 8 kolorów profili sprawia, że żaluzje plisowane sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Rolety zewnętrzne standard Profil

Rolety zewnętrzne standard Profil

Najpopularniejszy system rolet zewnętrznych. Dzięki doskonałym komponentom i staranności wykonania są one uznawane za produkty o wysokim europejskim standardzie – głównymi dostawcami elementów są uznani w branży Aluprof i Somfy.

Żaluzje pionowe 89 i 127 MM Verticale

Żaluzje pionowe 89 i 127 MM Verticale

Żaluzje pionowe o szerokości lamel 89 i 127MM. Idealne do okien i witryn o dużych wymiarach. Dzięki wysokiej funkcjonalności i eleganckiemu wyglądowi stosowane są zarówno w mieszkaniach prywatnych, bankach, firmach jak i salach konferencyjnych.

Żaluzje poziome drewniane 25 i 50MM

Żaluzje poziome drewniane 25 i 50MM

Żaluzje poziome drewniane 25 i 500mm wykonane są z wysokogatunkowego drewna. Umożliwiają osiągnięcie niepowtarzalności wnętrza, dla osób ceniących naturalność i ekologiczne właściwości produktu. Osłona rynny górnej, belka dolna wykonane są z drewna.