O nas

O nas

O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 2017 roku.
Zdobyte w tym okresie doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów i jednocześnie zapewnić im kompleksową obsługę.

Oferowane przez naszą firmę rolety okienne, drzwiowe oraz moskitiery dostępne są w bardzo wielu wzorach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdemu klientowi uda się znaleźć artykuły, które będą odpowiadały jego wymaganiom oraz będą pasowały do aranżacji wnętrz, w których będą zamontowane. Zapewniamy naszym klientom wykwalifikowaną kardę pracowników, dzięki czemu możemy doradzić każdemu Klientowi rozwiązanie, które będzie najlepiej dostosowane do jego potrzeb i warunków mieszkaniowych.

Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Krakowie na Osiedlu Złotego Wieku 92/1 31-618 (teren pętli autobusowej) otwarci jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00

Do współpracy zapraszamy jednostki samorządów terytorialnych, szkoły, hotele osoby prywatne i firmy.

Dewiza naszej firmy to :
- niezobowiązujący pomiar i wycena na terenie Krakowa
-terminowość
-wysoka jakość
-duży wybór
-miła i wykwalifikowana obsługa
-konkurencyjne ceny

Jesteśmy jedyna firma na terenie Krakowa w której jest możliwość otrzymania naszego produktu w raty (więcej informacji otrzymają Państwo na spotkaniu)

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod którym bezpośrednio otrzymają Państwo szczegółową wycenę oraz czas realizacji zlecenia.

DAMROL oferuje pełną gamę asortymentu typu żaluzje, rolety, markizy, moskitiery jak i fachowe doradztwo oraz darmowy pomiar u klienta. Nasza siedziba mieści się w Krakowie Bieńczyce.