Markizy tarasowe, balkonowe, boczne oraz reklamowe. Stosowane do osłaniania powierzchni tarasowych bądź ogrodowych. Materiały stosowane w markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenia nie wnikają w strukturę tkaniny co sprawia, że markizy produkcji Vertex S.A. mają zwiększoną żywotność. W standardzie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną tkanin do markiz wzorzystych jak i jednobarwnych.

Markizy reklamowe: na specjalne zamówienie wykonujemy markizy reklamowe. Poprzez umieszczenie na markizie dowolnego nadruku staje się ona wspaniałym nośnikiem reklamy firmy lub instytucji. Wykonujemy je na wszystkich typach markiz w naszej ofercie.

Konstrukcje wykonane są z aluminium lakierowanego na kolor biały we wszystkich modelach, a ponadto wybrane modele dostępne są również w kolorach: brązowy, grafitowy, srebrny.

Nasze realizacje

DAMROL oferuje pełną gamę asortymentu typu żaluzje, rolety, markizy, moskitiery jak i fachowe doradztwo oraz darmowy pomiar u klienta. Nasza siedziba mieści się w Krakowie Bieńczyce.